Generální úklid

Stěhujete se do nového bytu a čeká Vás nejprve velký úklid? Nebo bydlíte v bytě už léta, ale pravidelné drobné úklidy nestačí? Generální úklid je akce obřích rozměrů, která v každé domácnosti dříve či později vypukne, a to nejčastěji před Vánoci a na jaře.
Výraz „generální úklid“ děsí mnohé z Vás. Můžeme Vás uklidnit, vše zvládneme. Ať Vás čeká jakákoliv výjimečná situace, malovali jste, přijede výjimečná firemní návštěva, kolaudujete nové kancelářské prostory či celé firemní prostory nebo máte po firemní oslavě, zajistíme profesionální úklid přesně podle vašich představ. Od stropu počínaje, čištěním lustrů a svítidel, až po jakýkoliv detail podle Vašeho přání. Existuje řešení – nechat úklid na nás. Vsaďte na jednorázový profesionální úklid a než se vrátíte domů, bude Váš byt zářit čistotou.
V rámci generálního úklidu provádíme například
• mytí oken a žaluzií
• mytí podlah
• čištění koberců a čalounění
• leštění nábytku
• kompletní úklid koupelny a toalet
• praní a výměna záclon a závěsů
• čištění lustrů a zářivek
• … další práce podle Vašeho přání

Obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice
Pokoje v bytě budou prvními místy, kde začneme s velkým úklidem. Nejdřív zbavíme prachu a umyjeme žaluzie. Při mytí oken můžeme zároveň prát záclony, které, ještě mokré pověste. Ještě před jejich pověšením očistíme i radiátory. Místnosti zbavíme prachu, naleštíme nábytek a a provedeme čištění koberců a čalounění.

Koupelna a toaleta
Taková zanedbávaná koupelna dokáže jednoho pořádně poděsit. Rozpatlané mýdlo, cákance od zubní pasty, zatuchlý pach vlhkosti, osleplé zrcadlo, zašlé dlaždice, vodní kámen…
Koupelna se uklízí ze všeho nejlíp a také poskytuje největší uspokojení z dobře vykonané práce, protože všechnu špínu a minerální usazeniny na bateriích, hlavici sprchy a kolem odtokových otvorů tady můžete opravdu dokonale odstranit.

Kuchyň až naposledy
Kuchyň je místem, které trpí asi nejvíce. Začneme spíží a následuje kuchyňská linka, kterou důkladně umyjte zevnitř i vně. Pak jsou na řadě chladnička s mrazničkou. Všechny zásuvky, přihrádky a plastové krabice vyndáme a omyjeme zvnějšku i zevnitř. Následuje klasické čištění sporáku a malých spotřebičů.

Čištění koberců a sedaček
Na koberec dnes narazíte snad ve všech soukromých a firemních prostorech. Útulná kancelář, hotel nebo designovaná prodejna – to jsou místa, kde snad vždy narazíme na kvalitní koberec. O koberce je třeba se starat, vyžadují pravidelné čištění.
Ve vstupních halách, chodbách, prodejnách nebo kanceláři se setkáte se sedačkou, ale ta Vaše by měla vyzývat „sedni si“. Na ušpiněnou sedačku si ale sedne návštěva jedině ze slušnosti. Nechejte sedačku zářit a reprezentovat Vaši společnost. Pozvěte si na čištění koberců a sedaček profesionály!