FYZIOklinika – Centrum fyzioterapeutické péče

Trpíte bolestmi svalů, kloubů, zad nebo hlavy, nebo jste po úrazu či operaci? Máte Vy nebo Vaše děti růstové a vývojové vady pohybového aparátu (vadné držení těla, ortopedické odchylky ve vývoji dolních končetin a páteře…)? Mají Vaše děti poruchu v psychomotorickém vývoji? Prodělali jste úraz či nemoc, která zanechala následky na funkci mozku, míchy nebo periferních nervech a to co potřebujete je rehabilitace? Jste ženou, která má potíže otěhotnět nebo donosit miminko? Hledáte fyzioterapeuta? Jsme tu pro Vás!

FYZIOklinika fyzioterapie Praha s.r.o. je moderní odborné pracoviště zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. V péči o Vás využíváme ověřené manuální techniky fyzioterapie, ale i metodiky podle věhlasných jmen jako je Prof. Lewit, Doc. Kolář, Dr, Vojta, Brunkow atd. Pečovat o Vás budou vysokoškolsky vzdělaní terapeuté. Nabízíme i léčbu Rázovou vlnou od firmy STORTZ MEDICAL nebo lymfodrenáže pro klienty po úraze, operaci či pro sportovně aktivní klienty.

Pomocí Rázové vlny léčíme v rámci pohybové medicíny zejména bolesti v bedrech, bolesti krční páteře a migrény, svalové a šlachové bolesti, stavy po podvrknutí kolena, kotníku, tenisový a golfový loket, kostní výrůstky, deformity prstů na noze, syndrom bolestivého ramene, artrózu kyčelního kloubu, kolenního, hlezenního kloubu, artritidu dr. kloubů ruky a mnoho dalšího.

Další odkazy: