Díky plechové garáži bude vůz v bezpečí

Můj soused se nedávno stal šťastným výhercem luxusního automobilu. Radoval se do té doby, než si uvědomil, že nevlastní garáž a nové auto bude muset parkovat v řadě jiných vozů na sídlišti. Naštěstí mu známý doporučil služby firmy Maritom, která se zabývá výrobou a montáží kvalitních plechových garáží.

Konec noční můry

Už se tedy nemusí v noci budit hrůzou, že jeho vůz bude vystaven rozmarům počasí, hlavně dešti a v zimě pak sněhu a mrazům. Nemusí se ani bát, že se na hromadném parkovišti velkého sídliště budou chtít vyřádit vandalové nebo zloději. Těchto starostí jej zbavila firma Maritom, která zajistila plechovou garáž přesně podle jeho představ, což se týká například rozměrů garáže, konstrukce či barevného provedení. Velmi spokojen byl také s příznivou cenou za montovanou garáž a příjemným překvapením byla doprava a montáž, kterou firma poskytuje po celé České republice zdarma.

Plechové garáže se výborně uplatní nejen v případě, že bydlíme na sídlišti a nemáme poblíž třeba zděnou garáž, ale je vynikajícím řešením i pro majitele víkendových chalup. Finančně lépe vyjde pořídit si k obydlí, kde nežijeme celoročně, garáž plechovou, která je nejen levným, ale především bezpečným a pevným úkrytem pro vůz.

Prvotřídní jakost

Moderní montované garáže spolecnost s Polska –  Maritom vyrábí z materiálů, které jsou vysoce kvalitní a mají dlouhou životnost, přičemž velký důraz je kladen také na celkový design produktů. Každý zákazník si může zvolit model, který se bude stylově hodit do terénu, a také barevné provedení, které bude ladit s okolím. Klient si může zvolit i příslušenství, třeba střechu s bočním spádem (vlevo či vpravo), dodatečné vchodové dveře nebo okno.

Navíc lze plechovou garáž využít také jako budovu pro stavební materiál, sportovní potřeby nebo pomůcky pro zahrádkáře či domácí kutily. Moderní garáže tedy mají široké možnosti uplatnění.