Dioptrické, sportovní a sluneční brýle – Mujoptik.cz

Podívejte se na svět přes perfektně padnoucí designové brýle. Ať už si vyberete dioptrické, sportovní či sluneční, vždy budou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. Dopřejte si změnu v podobě zajímavých obrouček a vysokého komfortu nošení.

K dispozici jsou dámské, pánské i dětské dioptrické brýle známých značek jako Porsche Design, Tom Ford, Ray Ban, Tag Heuer a mnohé další. Obruby dioptrických brýlí jsou kovové nebo plastové. Oba materiály jsou lehké, a přesto jsou vysoce odolné. Nabízíme pouze kvalitní a originální zboží, vše máme skladem.

Buďte každý den někým jiným. Výrazné, vzorované i jemné brýlové obruby dokáží zcela proměnit vaši vizáž a podtrhnout vaši osobitost. V sortimentu máme stylové retro brýle, stejně jako brýle decentní. Dioptrické brýle vyhotovíme tak, aby plnily vaše individuální potřeby – podle lékařského předpisu nebo karty z oční optiky. Vybírat můžete z různých typů plastových dioptrických skel, včetně skel s antireflexní vrstvou.

Sportujete a nosíte brýle? Žádný problém. Nabízíme sportovní brýle Centrostyle, které plní ochrannou funkci, ale umožňují také zabroušení čirého nebo slunečního dioptrického skla.

Designové brýle, sportovní brýle a značkové sluneční brýle poslouží nejen jako ochranný prostředek očí, ale zajímavě dotvoří váš celkový styling. Do vybraných slunečních brýlí je možno zabrousit zabarvená dioptrická skla. Získáte tak dioptrické sluneční brýle přesně podle vašeho vkusu.

U nás můžete očekávat rychlé a spolehlivé jednání a výhradně originální zboží. Spolupracujeme pouze s profesionály z oboru oční optiky.