KŘESLA ŽIDLE

Hledáte reprezentativní a zároveň designově zajímavý kancelářský nábytek? Nemáte kam posadit své firemní partnery a přejete si pořídit komfortní kancelářské židle či křesla? Preferujete funkčnost a odolnost sedacího nábytku? Naše široké portfolio je zde pro vás.

Nadčasový design spolu s kvalitou tvoří harmonický celek kancelářského nábytku pocházejícího od renomovaných výrobců. Spolupracujeme s uznávanými zahraničními firmami  jako jsou Thonet, Iker, Profim, Billiani, Stulwerk, Herman Miller, Noti, Calligaris a další, pro některé z nich jsme výhradními dodavateli pro český i slovenský trh. Tito výrobci se řadí na samotnou špičku ve svém oboru a dodávají vysoce nadstandardní křesla a židle nejen do kanceláří.

Dále udržujeme obchodní vztahy s výrobci kancelářského nábytku z Itálie, Slovenska, Polska a samozřejmě i České republiky. Jsme schopni vybavit kanceláře, zasedací i společenské místnosti, ale také restaurace, bary, hotely či bytové interiéry. Prodáváme pohodlné kancelářské židle i křesla. Židle dřevěné, kovové, barové, zahradní i plastové. Kancelářské židle spojují výjimečnou kvalitu sezení, propracovaný design a perfektní řemeslné zpracování do nejmenších detailů.

Někteří výrobci kancelářských židlí poskytují záruku prodlouženou až šest let. To samo o sobě poukazuje na nevšední odolnost a trvanlivost.  Kancelářské židle, kancelářská křesla a konferenční židle splňují požadavky na pohodlné sezení a odpovídají evropským normám.  Již při samotném návrhu sedacího nábytku je pracováno s nejnovějšími poznatky z oblasti ergonomie tak, aby výsledný produkt přispíval k co největší efektivitě práce člověka a co nejméně zatěžoval organismus.

Ergonomická židle musí být stabilní a bezpečná. Opěradlo židle podpírá bedra i lopatky a jeho zakřivení odpovídá fyziologickému zakřivení páteře. Sedák je plochý s předním zakulacením a jeho výška je snadno nastavitelná. Nastavitelné područky jsou naprostou samozřejmostí, která dokáže ulevit unavenému předloktí a zápěstí. Židle obsahují velmi komfortní tlumiče a svoji konstrukcí nijak neomezují pohyb těla.

Naše cesta ke spokojenému zákazníkovi vede přes flexibilitu ve vyřizování dotazů a objednávek, osobní zákaznický servis a vstřícný přístup. U nás se setkáte s ochotou udělat pro vás maximum.