Domácí solná jeskyně: Pohodlně a jednoduše

Pozitivní účinky soli na lidský organismus jsou známy už několik století. V posledních desítkách let vědci prokázali i pozitivní účinky nanočástic, které uvolňuje sůl do vzduchu. Pobyt v solné jeskyni urychluje metabolismus buněk a doporučuje se především jako prevence mnoha chorob. Částice, uvolňované do vzduchu, kromě toho pomáhají léčit chronické záněty horních i dolních cest dýchacích, onemocnění zažívacího traktu, srdečně-cévní problémy napomáhají správné funkci štítné žlázy a léčí poruchy imunity. Kromě toho mají blahodárný vliv na psychický stav a odbourávají únavu. Navíc příznivé působí na snížení chrápání.

Do solné jeskyně nemusíte docházet

Pobyty v solné jeskyni se u nás rozšířily především v posledních letech, kdy se i Češi v masové míře přesvědčili o jejich pozitivních účincích. Do solné jeskyně ale nemusíte chodit. Můžete si ji dopřát v pohodlí domova. A nemusíte pro ni ani vyhrazovat zvláštní místnost, shánět solné krystaly nebo ji náročně udržovat.

Domácí solná jeskyně

Naše domácí solná jeskyně je jednoduchou možností, jak si dopřát blahodárné účinky solné jeskyně kdykoliv si to budete přát. Solná jeskyně Salin vytvoří u Vás doma podmínky solné jeskyně. Jednoduše se používá. Stačí zapnout a Vaše domácí solná jeskyně začne ionizovat vzduch v místnosti jako ve skutečné solné jeskyni. Kromě toho má ještě jedno plus navíc: Čistí vzduch v místnosti od prachu a nežádoucích pachů i cigaretového kouře. Solná jeskyně Salin se navíc snadno udržuje. I při jejím intenzivním používání stačí pouze přibližně jednou za půl roku vyměnit solný filtr.

Blahodárné účinky solné jeskyně u Vás doma

Dopřejte si blahodárné účinky domácí solné jeskyně i u Vás doma. Udělejte ze svého domova místo, kde si skutečně odpočinete a naberete nové síly. Solná jeskyně Salin je ideální řešení, pokud chcete být zdravější, optimističtější i odpočatější. Neváhejte.