Zbavte se potíží s únikem moči

Únik moči je u žen jeden z nejvíce nepříjemnějších problémů, který Vás může potkat. Problém inkontinence u žen medicína dlouho neuměla efektivně řešit. Používání speciálních vložek a plen je nepříjemná a nikterak levná záležitost. Kromě obtěžujícího používání samotného trpí i sebevědomí ženy a velmi často i sexuální život. Únik moči je přitom problém každé druhé ženy ve věku nad padesát let. Další rizikovou skupinou jsou maminky po porodu. V současné době trpí únikem moči téměř čtvrtina žen.

Řešte příčinu problému, nikoliv jeho následek

Únik moči Vás ale nemusí trápit. Na trh vstupuje jedinečná a patentovaná inkontinenční pomůcka, která pomáhá problém inkontinence u žen nejen léčit, ale také mu efektivně předcházet. Inkontinenční pomůcka MediLady pracuje na jednoduchém principu posilování svalů pánevního dna. Skládá se z vaginálního tělesa s integrovaným pohyblivým závěsem a z malého závaží s karabinkou. Jejím pravidelným používáním posílíte Kegelovy svaly v pánevním dně.

Silnější svalstvo pánevního dna

Svalstvo pánevního dna je velmi důležité nejen pro zajištění kontinence a jeho ochablost problém inkontinence u žen v drtivé většině případů také způsobuje, ale velkou úlohu hraje také v sexuálním životě. Jeho posílením nejen předejdete problému inkontinence u žen, ale inkontinenční pomůcka MediLady Vám pomůže tento problém i odstranit, pokud už nastal.

Vyšší kvalita života

Posílení svalstva pánevního dna pomocí inkontinenční pomůcky MediLady má také další pozitivní účinky na Váš organismus: Pomáhá v prevenci hemoroidů a díky pevnější pochvě zásadně vylepší vaše prožitky i prožitky vašeho partnera v sexuálním životě. Přestaňte se už trápit s nepříjemným problémem. Zkvalitněte si svůj život. Inkontinenční pomůcka MediLady Vám pomůže vyřešit, zvýší Vám sebevědomí a přinese nové příjemné prožitky.