Stavebnice Spacerail

Sháníte originální dárek pro odrostlé dítě či dospělého? Potřebujete sehnat něco kreativního? Naše společnost Maximin Vám nabízí unikátní stavebnici Spacerail, která rozvíjí tvořivost.

Fungování stavebnice Spacerail je velice jednoduché. Snažíte se postavit originální a zajímavou horskou dráhu, ve které pak jezdí kulička. Se stavebnicí si můžete hodně vyhrát a stavět různé lopingy, spirály, skokánky a mnoho dalšího. Skládá se z různých stojanů, kolejí, výhybek a výtahů. Pomocí těchto součástek jste schopni postavit mnoho variant různých drah. Dráhy můžete stavět, jak chcete, není zde nastavena žádná nutná varianta, což rozvíjí kreativitu a je to skvělé zabavení klidně na dlouhé hodiny.

Jelikož je součástí stavebnice automatický výtah, stačí do postavené dráhy pouze pustit kuličku či více kuliček a pak už jen sledovat, jak se kulička či kuličky ve Vaší dráze prohání. Stavebnice je velmi variabilní, takže můžete klidně spojovat více drah. Stavebnice Spacerail je nabízena v několika úrovních podle obtížnosti, na výběr je level 1 – level 8. Je vhodná pro děti od 15 let a náročností odpovídá zhruba známé stavebnici Merkur. Ke stavebnicím Spacerail doporučujeme, abyste si pořídili kvalitní alkalické baterie. Součástí balení je i podrobný český grafický návod.

Pokud jste začátečník a chcete se se stavebnicí seznámit, zvolte třeba Spacerail level 3. Jedná se o nejzákladnější formu této stavebnice. Obsahuje základní součástky pro stavbu dráhy a postačí na postavení dráhy dlouhé 8 metru. Náročnější prvky naleznete až v dalších levelech. U každé varianty je vždy uvedeno, co balení obsahuje a v jakém množství. Pokud vás zajímají náročnější levely, tak zkuste třeba Spacerail level 5, který už je podstatně zajímavější.

Společnost Maximin je přímým dovozcem stavebnice Spacerail a proto jsme Vám schopni nabídnout velmi výhodné velkoobchodní podmínky.