Tatralandia.sk – dovolená Slovensko

Prostřednictvím tohoto článku bychom vám rádi přinesli nemálo zajímavých novinek z oblasti nápadů a tipů, jak příjemně strávit vaše volné chvíle nebo dokonce celou dovolenou na Slovensku.

Naším tipem je využití služeb moderního celoročního areálu plného zábavy, relaxu a odpočinku v každém počasí, jež se nachází v regionu Liptov. Jeho jméno je Tatralandia. Její prvotřídní služby a zajímavé nabídky různých atrakcí a akcí vyzdvihlo Tatralandii mezi nejvyhledávanější místa pro rekreaci rodin s dětmi i jednotlivců.
Tento zábavný slovenský aquapark leží u  městečka Liptovský Mikuláš a díky své poloze je snadno dostupný také pro návštěvníky v České republiky, Polska a mnohých dalších zemí.

Jaké atrakce a další služby vám Tatralandia nabízí? Ubytování na Liptově – Dovolená Slovensko

Tatralandia nabízí nekonečné množství dobrodružství a zábavy. V každém počasí a v každém ročním období přináší svým návštěvníkům zábavu a oddych o které se postará   14 bazénů a 30 toboganů, nový Tropical Paradise s výhledem na Tatry, Keltský saunový svět, Wellness Paradise, letní atrakce pro děti a dospělé v SUMMER CITY a FUNPARKU TATRALANDIA a celodenní animační program s největším animačním týmem na Slovensku.

Toto léto návštěvníky potěší dvě novinky. Jednou z nich je TROPICAL PARADISE, který vám přináší možnost relaxace při tropické teplotě vzduchu 30º pod živými palmami a gastronomické zážitky v restauraci Paradiso. Otevření její první části se konalo 7. července, druhá část so 4 novými bazény s čirou vodou, obrovskou pirátskou lodí a šnorchlovacím bazénem bude otevřena v zimních měsících.
Další novinkou letošního leta je FUNPARK TATRALANDIA, do kterého mají všichni návštěvníci Aquaparku Tatralandia vstup zdarma. Tento zábavný park nabízí výborné vyžití nejen vám, ale také vašim dětem. Přijďte se pobavit, do zrcadlového labyrintu, svézt se Safari vláčkem, skočit do vzduchového pytle z výšky 10-ti metrů, sklouznout se po nejrůznějších skluzavkách, zastřílet si vzduchovkou nebo z keltského luku nebo navštívit novou dětskou halu KIDS HALL.

Tatralandia ceník, ubytování Slovensko

Jenom pár metrů od toboganů Tatralandie, přímo v jejím areálu, se nachází Holiday Village Tatralandia – jedinečný ubytovací komplex svého druhu na Slovensku s kapacitou až 700 lůžek. Tvoří ho 155 stylových bungalovů a apartmánů, které jsou rozděleny do tematických osad s kompletním zázemím recepce, restaurace a komplexními hotelovými službami. Jako ubytovaní hosté si můžete užívat komfort a služby za nejvýhodnější balíkové ceny.

Kompletní přehled o cenách vám přináší Tatralandia ceník, který najdete na internetové stránce Tatralandia (www.tatralandia.sk)
Toto léto se v Tatralandii bavte, relaxujte a šetřete nejvýhodněji s produktem
ALL INCLUSIVE PACKET
, díky kterému získáte za jednu sumu množství služeb a ušetříte až 29€.