Tatralandia – svět vodní zábavy

Patříte-li také vy mezi nadšence vodních aquaparků a jejich nejrůznějších atrakcí, bude tato nabídka pro vás maximálně zajímavá.
Rádi bychom vás pozvali do Tatralandie – do moderního areálu plného dobrodružství a zábavy, odpočinku a relaxu, který se nachází v regionu Liptov. V současnosti je Tatralandia Holiday Resort tím největším celoročním areálem vodní zábavy spojený s ubytováním na celém Slovensku, také v Čechách a Polsku.

Tatralandia – vodní centrum zábavy, relaxu a odpočinku pro všechny věkové kategorie

Aquapark Tatralandia je otevřen celoročně a přináší vám spoustu vodních atrakcí i dalšího vyžití. Neváhejte a přijeďte vyzkoušet dvě hlavní novinky tohoto léta.
Jednou z nich je TROPICAL PARADISE, jež vám přináší relax pod živými palmami v podmínkách karibského tropického ráje s průměrnou teplotou vzduchu 30º a gastronomické zážitky v restauraci Paradiso. Její první část byla zahájena 7. července tohoto roku a druhá část s novými bazény a množstvím dalších atrakcí bude otevřena v zimě.
Další aktuální novinkou Tatralandie je FUNPARK TATRALANDIA, který je součástí aquaparku Tatralandia, jehož návštěvníci mají bezplatný vstup po celé léto. FUNPARK TATRALANDIA nabízí jedinečnou zábavu v podobě Safari vláčku, zrcadlového labyrintu, seskok do vzduchového pytle z výšky 10m, střelbu z keltského luku nebo vzduchovky, skluzavky a dětské haly KIDS HALL.

Tatralandia ceník

Na internetových stránkách naleznete také přehledný Tatralandia ceník, že svou nabídkou dokáže vyhovět každému návštěvníkovi.
Každý návštěvník tohoto moderního areálu plného zábavy, odpočinku a relaxu najde ten správný produkt podia jeho požadavků na internetové stránce v sekci Tatralandia ceník.

Rádi bychom vás také informovali o nejvýhodnějším produktu tohoto léta ALL INCLUSIVE PACKET. Díky tomuto vstupu ušetří každý  návštěvník Tatralandie až 29 EUR. ALL INCLUSIVE PACKET zahrnuje celodenní vstup na všech 30 toboganů, do všech 14 bazénů v Tatralandii, do nového TROPICAL PARADISE, venkovní a vnitřní vířivky, skřínku, lehátka, slunečníky, dětské atrakce, celodenní animační program, Miniclub Tatralandia, Funpark Tatralandia, Summer City, sportoviště, parkování, Keltský saunový svět, Express pass, představení v amfiteátru Funparku Tatralandia

Aquapark Tatralandia vám také přináší tipy na ubytování v oblasti Liptov – nejstylovější  ubytování Liptov =  HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA. Jedinečný ubytovací komplex svého druhu na Slovensku tvoří ho 155 stylových bungalovů a apartmánů s kompletním zázemím recepce, restaurace a komplexními hotelovými službami. Hostia ubytovaní v Holiday Village Tatralandia si užívají služby Aquaparku Tatralandia za nejvýhodnějších podmínek.

Luxusní dovolená Slovensko – TATRALANDIA

Jsme si jisti, že tento styl dovolené vás nejenom nadchne a splní veškerá vaše očekávání, ale také vám zajistí krásné vzpomínky na mnoho let dopředu. Luxusní dovolená Slovensko a TATRALANDIA