Levné ubytování v Brně

Vyrážíte na dovolenou, pracovní cestu nebo jen cestujete? Hledáte levné a přesto pěkné ubytování? Máte zájem o ubytování na jednu noc, na týden nebo dlouhodobé ubytování? Vyrážíte do Brna nebo okolí?

Nabízíme vám levné ubytování Brno. Ubytování je koncipováno ve dvou ubytovnách. Ubytovna Adra a ubytovna Alfa. Obě ubytovny nabízí pěkné a solidní ubytování za nízkou cenu. Může se zdát, že díky nízké ceně nebude odpovídat kvalita ubytování. U nás tomu tak není. Snažíme se udržovat a zvyšovat komfort ubytovny tak, aby se naši hosté cítili příjemně.

Ubytovna Adra Brno Slatina nabízí pokoje pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Tato ubytovna je vhodná pro studenty, nenáročné turisty a pro dělníky. Neopomenutelnou výhodou této ubytovny je dostupnost MHD, pro auta je u ubytovny hlídané parkoviště, pro cyklisty nabízíme úschovnu kol. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Na každém patře je sociální vybavení, kuchyňka s možností zamykatelných skříněk na nádobí, společenský kout. Můžete využít i možnosti praní či venkovního posezení.

Ubytovna Alfa Brno nabízí také 2 až 4 lůžkové pokoje. Stejně jako ubytovna Adra jsou na chodbě sociální zařízení, kuchyňka, společenská místnost. Nabízí také možnost praní, dovozu jídla, venkovní posezení, parkovací prostory přímo u ubytovny. Výhodou je dostupnost MHD a dostupnost obchodů, obchodních center a restaurací. Levné ubytování Brno využívají především studenti, turisté a dělníci.

Nejde samozřejmě jen o ubytování Brno, ale také o turistiku a sportovní vyžití. Brno je město, které stojí za to navštívit. Je to místo pro sportovní dovolenou, relaxační dovolenou i dovolenou s dětmi. Turistickými a kulturními cíli jsou hrad Pernštejn, zámek Slavkov nebo okolí, které se stalo dějištěm mnoha příběhu a pohádek. Nezapomeňte při návštěvě Brna ochutnat místní vína a slivovice.