Víza do světa

Vyrážíte do zahraničí na delší dobu? Potřebujte zařídit víza? Nemáte na vyřizování čas? Chcete mít kompletní informace o požadovaných dokumentech, které musíte při vyřizování víza doložit? Chcete zařídit vízum do Ruska nebo vízum do Číny? Nejste moc důvěřiví a požadujete opravdu odbornou pomoc?

Společnost Agnesa Bohemia s.r.o. vám s vízem pomůže. Nejen, že vám pomůžeme vízum zajistit, ale zprostředkujeme vám i další služby jako je ubytování, transfery apod.  Víza  zajišťujeme  i na konzulátech v zahraničí,  a to ve Vídni a v Berlíně. Pomoc nabízíme i firmám, které pořádají  obchodní jednání, firemní setkání, semináře v ČR a chtějí pozvat i své zahraniční partnery. Pokud zvou na tyto akce partnery s vízovou povinností do České republiky, pomůžeme jim se zajištěním pozvání.

Cestujete do Číny? Zajistíme vám vízum do Číny. Vyřizujeme jak turistické tak i  obchodní vízum. Pro vyřízení turistického víza je nutné kromě pasu, fotografie a vyplněné žádosti o vízum doložit další doklady. Kompletní přehled požadavků naleznete na našich webových stránkách. Vyřízení turistického víza do Číny trvá 7 dní a jeho cena je 2150 Kč. Obchodní vízum zajistíme na jeden vstup, pokud máte k žádosti  přiložené pozvání v čínštině  od vašeho čínského partnera. O obchodní víza na více vstupů musí každý cestovatel žádat na konzulátu individuálně.

Turistické, obchodní a tranzitní vízum do Ruska jsou další víza, která vám pomůžeme zajistit. Turistické vízum do Ruska se vyřizuje na dobu pobytu v Rusku maximálně 30 dnů. Vyřízení trvá 10 dní a jeho cena je 2570 Kč, při vyřízení expres se platí příplatek. Obchodní vízum do Ruska může mít platnost  až jeden rok. Zajistíme ho tzv. na klíč, tj. včetně obchodního  pozvání.  Tranzitní vízum do Ruska je nutné vystavit v případě, že cestujete přes Rusko do dalších zemí. Je potřeba předložit vízum cílové země a letenku či jízdenku potvrzující tranzitní charakter cestování.

Veškeré potřebné informace naleznete na www.vizadosveta.cz. Nelámejte si s vízy hlavu a nechte vše na nás.